• Nauczanie zdalne.

• 1. Od 26 października 2020 r. do 08 listopada 2020 r. zostaje wprowadzone nauczanie zdalne w klasa 4 - 8.

2. Zajęcia odbywają się według dotychczasowego planu lekcji.

3. Laptopy będą wypożyczane rodzicom (opiekunom prawnym) uczniów od poniedziałku 26 października od godz. 8.00. Proszę o przychodzenie pojedyńczo z zachowaniem zasad sanitarnych.

4. Przedszkole, "zerówki" i klasy 1 - 3 uczą się w trybie stacjonarnym, w szkole.

5. Z rana będzie jeden kurs dowożenia przed godz. 8.00 i odwożenie jeden kurs o godz. 12.35.

6. W miarę możliwości proszę o przywożenie dzieci własnym pojazdem.

7. Dzieci do lat 16 w godzinach 8.00 do 16.00 nie mogą same wychodzić z domu. W tych godzinach będą mogły się przemieszczać wyłącznie pod opieką dorosłych. Pozostałe godziny pozostają w domu.

• Życzenia

• "(...) Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe. Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego, dlatego szuka, czasem burzliwie szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi, którzy ich nauczają i według nich żyją. (...)"

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej,

życzymy wszystkim Nauczycielom

i pracownikom oświaty,

aby umieli dać szansę

każdemu dziecku zaistnieć w świecie;

aby przekazywana dzieciom wiedza

była dla nich źródłem inspiracji

i nauki konstruktywnego myślenia!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Raczkach.

• Pod biało-czerwoną

• Zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zapraszamy do udziału!

Link do głosu poparcia: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Link do strony projektu: https://www.gov.pl/web/edukacja/pod-bialo-czerwona