• IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego

• Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Jarosław Zieliński i Podlaski Kurator

Oświaty Pani Beata Pietruszka zapraszają uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz

uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu

Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”. Myśl przewodnia Konkursu,

zgodnie z jego tytułem - „By czas nie zaćmił i niepamięć” brzmi: W poszukiwaniu prawdy

o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie do nauczycieli języka polskiego, historii lub do sekretariatu szkoły.

• Szczepienie nauczycieli

• Ze względu na możliwe powikłania u nauczycieli, którzy będą szczepieni przeciwko COVID-19 i brakiem zapewnienia opieki w szkole, zostaje wprowadzone nauczanie zdalne w dniach 23 i 24 lutego 2021 r. w klasach 1-3 i oddziałach przedszkolnych. Nauczyciele nie szczepieni w tej turze będą prowadzić lekcje w szkole stacjonarnie. Szkoła zapewnia opiekę dla tych uczniów, których rodzice nie będą mogli pozostawić dzieci w domu.

• WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO!

• „WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO!” to hasło, które przyświeca akcji pisania listów dla chorych z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada 11 lutego. Akcja organizowana jest z inicjatywy @Fundacji "Dr Clown". W naszej szkole do działania przyłączyli się uczniowie kl. 3C pod opieką p. Renaty Szymulewskiej i p. Tomasza Ejsmonta. Dzieci przygotowały piękne kartki z życzeniami chcąc w ten sposób okazać życzliwość i uprzyjemnić czas osobom przebywającym w szpitalu.

#wszystkiegodobregodlachorego

#fundacjadrclown