• Koniec roku szkolnego 2019/2020

     • Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

              Nadszedł koniec roku szkolnego 2019/2020.  Był on bardzo oczekiwany przez wszystkich.

             W ostatnich miesiącach borykaliśmy się z trudnościami, jakich nikt się nie spodziewał. Zdalne nauczanie było bardzo trudne dla uczniów, rodziców i nauczycieli.  Wszyscy w miarę swoich możliwości i umiejętności  starali się sprostać wymaganiom. Nadszedł czas refleksji, podsumowań, gratulacji oraz podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w pracę.

              Uczniom dziękuję za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności  oraz talentów, a w ostatnich miesiącach  za samodzielność w odrabianiu zadań ;) i systematyczną pracę. Gratuluję także wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, a szczególnie w zawodach sportowych, licznych występów wokalnych, sukcesów plastycznych, zaangażowania się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji.

             Absolwentom klas ósmych życzę, aby w kolejnej szkole odnaleźli miejsce dla siebie. Spotkali nowych, równie wspaniałych kolegów, a nawet przyjaciół oraz trafili na życzliwych a jednocześnie wymagających nauczycieli. Mam nadzieję, że każdy z Was będzie  dokonywać mądrych  wyborów w przyszłym życiu. Zachęcam do wytrwałości w osiąganiu  założonych celów.  

                Rodzicom jestem ogromnie wdzięczny za  wyrozumiałość, współpracę ze szkołą i nauczycielami, a przede wszystkim za wspieranie dzieci na tej krętej drodze do wiedzy.  Bardzo ważna jest świadomość, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od Państwa współdziałania ze szkołą.  

                 Wam, Nauczyciele, dziękuję za motywowanie uczniów do działania oraz zachęcanie do wytężonej pracy. Cenię Waszą otwartość w przyswajania nowych rozwiązań i technologii, oraz życzę, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesne nauczanie.

                 Życzę, aby wakacje były dla wszystkich czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszej pracy oraz nauki. Mam nadzieję, że w nowym roku szkolnym uczniowie wrócą do szkół i spotkają się ze swoimi nauczycielami twarzą w twarz.

       

                                                                                                           Z poważaniem                        

                                                                                  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Raczkach

                                                                                                           Marek Cieśluk

     • Życzenia od Rady Rodziców

     • Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w imieniu Rady Rodziców, w tym trudnym dla Wszystkich czasie, życzę: wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej w Raczkach spokoju i wytrwałości, Rodzicom zrozumienia i radości z rozwoju Waszych pociech, wszystkim dzieciom radosnych i bezpiecznych wakacji, natomiast Nam Wszystkim jak najszybszego powrotu do tzw. „normalności”.

      Przewodniczący Rady Rodziców – Mariusz Zalewski  

     • Dzień Dziecka

     • Dużo radości, wszystkiego co jest najlepsze małym i dużym dzieciom:

      życzy Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP Raczki.

   • Kontakty

    • Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Raczkach
    • sp.raczki@wp.pl
    • Dyrektor: 508292502 Wicedyrektor: 508292505 Sekretariat: 875685121
    • ul. Sportowa 1 16-420 Raczki podlaskie
    • marek.ciesluk@spraczki.pl andrzej.wojnowski@spraczki.pl
  • Galeria zdjęć

    brak danych