• Ulotki szkół ponadpodstawowych.

• III Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach

II Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach

I Liceum Ogólnokształcące w Suwalkach

ZS w Dowspudzie

ZDZ Białystok Z/S w Suwałkach

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku.

• Profilaktyka zdrowotna - koronawirus.

• Realizując Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkach zachorowań na koronawirusa, zaleca się:

1. nieposyłanie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły,

2. jeśli dziecko lub jego rodzice wrócili z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego,

3. sprawdzać na bieżąco komunikaty publikowane na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia: https://gis.gov.pl

4. w przypadku wątpliwości dzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia tel. 800 190 590

• Informacja dla nauczycieli dotycząca dostępu do planów i zastępstw.

• 1. Adres strony: spraczki.pl zostaje przekierowany na stronę spwraczkach.edupage.org, a więc oba adresy sa poprawne.

2. Aby się zalogować na stronę i mieć dostęp do swoich indywidualnych planów lekcyjnych, należy posiadać konto.

3. Do złożenia konta potrzebny jest adres e-mail, który należy przekazac do administratora.

4.  Na podany adres dostaniecie informacje o Nazwie użytkownika i Haśle.

5. Tymi samymi danymi można logowac się w aplikacji na telefonie, którą można pobrać z poniższego linku:

Uwaga! Stronę otwieramy na telefonie i ściągamy aplikację bezpośrednio na telefon.

6. Jeżeli nie posiadasz konta email niestety musisz skontaktować się z administratorem osobiście.

• Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Raczkach
      • sp.raczki@wp.pl