W piątek, 26 czerwca, w naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2025/2026. Uroczysta akademia zgromadziła uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości, którzy wspólnie świętowali sukcesy minionych miesięcy.
Sukcesy i wyróżnienia
Wyjątkowym momentem uroczystości było wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Raczki. Wójt, Pan Piotr Gajda, osobiście pogratulował najzdolniejszym uczniom, którzy swoją ciężką pracą i wysokimi wynikami w nauce oraz sporcie zasłużyli na to prestiżowe wyróżnienie.
Następnie Dyrektor Szkoły, Pan Marek Cieśluk, wręczył nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen. Dyrektor podziękował wszystkim za zaangażowanie, a rodzicom za nieocenione wsparcie w procesie edukacji.
Pożegnanie klas ósmych
Najbardziej wzruszającym punktem programu było rozdanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej tegorocznym absolwentom – klasom ósmym. Dla naszych starszych kolegów i koleżanek to koniec pewnego etapu i początek nowej drogi. Życzymy Wam powodzenia w szkołach ponadpodstawowych!
Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!