• Zakończenie roku

• Zakończenie roku szkolnego:
            8.30 - klasy 0-3 na górnym korytarzu budynku A (z rodzicami)
            9.00 - klasy 4-8 na sali sportowej - wręczenie nagród ze świadectwami i listów pochwalnych rodzicom
            10.15 - rozdanie pozostałych świadectw przez wychowawców w klasach
            11.30 - odjazd uczniów

• Festyn rodzinny

• Po dwuletniej przerwie, 12 czerwca 2022 r. odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez parafię i Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach. Chór szkolny zaznaczył swoją obecność pięknym wykonaniem pieśni pod dyrygenturą Pani Róży Grudzińskiej.

Relacja wideo

• Odsłonięcie Pomnika Tymczasowego Obozu Ofiar Obławy Augustowskiej

• Niedaleko Gib powstał Pomnik Tymczasowego Obozu Ofiar Obławy Augustowskiej - największej zbrodni popełnionej na Polakach po zakończeniu II wojny światowej. 16 maja 2022 roku został uroczyście odsłonięty. Nowy pomnik składa się z postaci Chrystusa Frasobliwego z przerzuconym przez ramię płaszczem wojskowym, krzyża i dzwonu pamięci. Symbole te zostały ulokowane w miejscu prawdopodobnie ostatniego, tymczasowego obozu ofiar, gdzie przetrzymywano część z nich przed egzekucją. Pomnik powstał pod nazwą "Ostatni Krzyk Obławy".

W tej wyjątkowej lekcji historii brali udział uczniowie naszej szkoły wraz ze szkolnym sztandarem.

• Występ chóru szkolnego

• 14 maja 2022 r. chórzyści z naszej szkoły pod dyrygenturą Pani Róży Grudzińskiej uczestniczyli w występie zorganizowanym w dniu otwarcia nowej sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach.

Relacja wideo.

Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie i występ.